İstanbul

1 Yıl Parça Garantili Beykoz Protherm Kombi Servisi

Ev ve ofis alanlarında hem sıcak su hem de ısınma ihtiyaçlarını aynı anda karşılamaya yardımcı olan Protherm kombi cihazları, Türkiye’de yaygın olarak kullanılıyor. Farklı kapasite ve teknik özelliklere sahip kombi modelleri ile her kullanım ihtiyacına yanıt veren Protherm marka kombi cihazları, tasarruflu kombi kullanımı sağlıyor.

Yüksek kalite standartlarına sahip olan Protherm markalı kombi cihazlarının ortaya çıkabilecek arızaları noktasında firmamız Protherm Kombi Servis tarafından hızlı ve güvenilir hizmetler sağlanmaktadır. Protherm markalı kombilerdeki genel periyodik bakım işlemleri ve takibatı, kombi kurulumu ve yanı sıra kombi arıza onarımı hizmetleri uzman teknikerlerimizce hassas şekilde gerçekleştirilmektedir.

Protherm, son yıllarda Türkiye’de yaygın olarak tercih edilmeye başlandı. Bu nedenle son zamanlarda Protherm kombi cihazlarına ilişkin servis hizmeti ihtiyaçları da paralel ölçüde artış gösterdi. Beykoz Protherm Servisi firmamız uzman teknikerleri, güçlü ve dinamik servis ağıyla bölge genelinde tüm servis hizmeti ihtiyaçlarına yanıt vermektedir.

Özellikle gelişmiş servis altyapımız ile tüm Protherm kombi modellerindeki teknik arıza, yazılım hatası genel bakım gibi işlemleri kaliteden ödün vermeden hem hızlı hem de ekonomik şekilde sağlamaktayız. Öncelikli hedefimiz hizmetlerimizde müşterilerimiz açısından maksimum memnuniyeti sağlamaktır. Bu nedenle hem kapsamlı bilgilendirmeyle şeffaf hizmet politikasını benimsiyoruz hem de kaliteden ödün vermeden en ekonomik arıza çözümlerini üretmekteyiz. Bu şekilde çok daha kaliteli bir şekilde onarım sağlanarak, onarım sonrasında da uzun ömürlü bir kullanım standardı oluşturuluyor.

Henüz Yorum Yapılmamış

    Görüşünüzü Paylaşın

    Call Now ButtonServis Çağır