İstanbul

Ataşehir Electrolux Teknik Servisten Hangi Konuda Hizmet Alabilirsiniz?

Electrolux; ihtiyacınız olan her türlü beyaz eşyaya bünyesinde yer verir. Çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, kurutma makineleri, buzdolapları, torbalı veya torbasız elektrikli süpürgeler, smoothie blender, ankastre fırınlar, ankastre ocaklar, davlumbazlar, mikrodalga fırınlar gibi ürünlerin arızalanması halinde Electrolux Servis Ataşehir çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Buzdolabı sahiplerinin en sık karşılaştığı arızalardan birisi buzdolabının yeterince soğutmamasıdır. Bu durumu ortaya çıkaran çok sayıda etmen bulunur. Bu etmenlerden bazılarını bir kullanıcı olarak siz çözebilirsiniz. Ancak, çoğu durumda Electrolux teknik servis desteği almanız şart olur.

Turbo fanının buz tutması veya filtresinin tıkanmış olması; buzdolabının gerektiği kadar soğutmamasına sebep olur. Buz tuttuğu durumlarda buzun çözünmesi için buzdolabının fişini çekmeli ve kapısını açık tutmalısınız. Fandaki buz çözündüğü takdirde buzdolabının eskisi kadar soğutma yaptığını siz de göreceksiniz. Buna ek olarak, elektriklerin gidip gelmesi; buzdolabının yeteri kadar soğutma yapmamasına sebep olabilir. Ayrıca, buzdolabında rezistans varsa voltajın düşük olması halinde buzdolabı bir güvenlik önlemi olarak çalışmayı durdurabilir. Bu gibi hallerde, buzdolabının fişini birkaç saatliğine çekerek sorunun kendi kendisine çözülmesini bekleyebilirsiniz. Ancak, sorun halen daha devam ettiği takdirde Electrolux teknik servis yardımı almalısınız.

İki kapılı buzdolaplarında buzdolabı bölmelerinin yalnızca birisi soğutmuyorsa sizin yapacağınız bir şey olmaz. En kısa sürede İstanbul Electrolux Servis ile iletişim kurmalısınız.

Henüz Yorum Yapılmamış

    Görüşünüzü Paylaşın

    Call Now ButtonServis Çağır