İstanbul

Ariston Servis Bakırköy

İstanbul Ariston Servisleri

Yoğuşmalı ve yoğuşmasız kombi, elektrikli ve ısı pompalı termosifon, klima, duvar tipi yoğuşmalı kazan, solar sistem, ısı pompaları, yoğuşmalı yüksek kapasiteli yer tipi kazan, boylerler ve oda termostatları gibi ürünler sunan Ariston sayesinde kendinizi çok daha rahat ve pratik bir hayatın içerisinde bulabilirsiniz.

Ariston servis Bakırköy; beyaz eşya ve klima konusunda servis hizmeti vermekle beraber en yüksek hizmet kalitesini ve kullanıcı mutluluğunu sağlamayı hedeflemektedir. Bu sayede, en geniş kitleyi; kaliteli ve güvenilir servis imkanlarıyla buluşturmaktadır. Ariston servis hizmeti verirken son teknolojiye uygun gelişmeler doğrultusunda hizmet vermektedir.

Ariston gibi klima ve diğer beyaz eşya sektöründe önde gelen bir firmayı tercih ediyorsanız günün birinde servis hizmetine ihtiyaç duyacaksınız. Bu bağlamda, önde gelen bu markayı; evinizde veya iş yerinizde sorunsuz kullanmak için size gerekli olan servisi hak ettiğiniz kalitede sizlere ulaştırmak amaç edinilmektedir. Beyaz eşya sektöründe tüketici gözündeki güvenilirliğini korumak isteyen Ariston; Ariston servis Bakırköy sayesinde müşteri memnuniyetini her daim sağlamaktadır.


Bakırköy Ariston Servisi
ADRES :İncirli Cd. Zuhuratbaba
34145 Bakırköy/İstanbul
TELEFON NUMARASI :0850 888 44 55
HİZMET GÜN ve SAATLERİ :HAFTA İÇİ : 08:20 – 20:31
HAFTA SONU : 09:50 – 18:26
Pazar : Gezici (1 Ekip)

2 Yorum

  • Reply
    Hayriye

    Evimde Ariston marka çamaşır makinemi uzun süredir severek ve memnuniyetle kullanıyordum. Fakat 2 gün önce çalıştırdığım makinem en son sıkma yaparken suyu boşaltmadı ve kapağı kitlendi. Resetlememe ve kapatıp beklememe rağmen açtıktan sonra kapağı bir türlü açamadım. Ariston Servis Bakırköy’e tavsiye üzerine arayıp ulaştığımda 2 saat içinde gelip problemimi çözdüler ve makul bir fiyata beni yeni çamaşır makinesi alma derdinden kurtardılar.

  • Reply
    Nurdan

    Ariston markasına ait kullandığım çamaşır makinemin garantisi bitmesine rağmen bana hiç sorun çıkarmıyordu. Fakat çamaşır makinemin geçen hafta program kısmındaki lambasının mekanizması bozuldu ve bir daha yanmadı. Kendim tamir edemeyince Ariston Servis Bakırköy servisi ile iletişime geçerek durumu bildirdim ve ertesi gün gelen ekip sayesinde buzdolabımın içerisi artık aydınlanıyor.

Görüşünüzü Paylaşın

Call Now ButtonServis Çağır