İstanbul

Ariston Servis Beykoz

Ariston Çağrı Merkezi

Tecrübeli ustalarımız ve güvenilirliğimizle beyaz eşyalardaki herhangi bir arızada Beykoz için akıla gelen ilk yer Ariston Servis Beykoz şubemizdir. Güler yüzümüz, tüketici dostu duruşumuz, hesaplı ve kaliteli işçiliğimizle birlikte alanımızın en iyilerinden olduğumuzu söylemek mütevazi yapımıza zıt olsa da söylemeden geçemeyiz.

Kullandığımız parçalara ve işçiliğimize verdiğimiz 1 yıllık garanti de gönül rahatlığıyla bizi tercih etmeniz için öne çıkan nedenlerdendir. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi vb. beyaz eşyalar her evin vazgeçilmezleridir. Bunlar olmadığında hayat durmuş gibi gelir. Bu ürünlerin ise arızalanmasının iki temel nedeni vardır. Kullanıcı hatası ya da makinenin ömrünün dolmasıdır.

Kullanıcı hatası olarak nitelendirilen arızaların önüne geçmek için düzenli bakım, kapasitesi kadar yükleme gibi temel şeylere dikkat edilmelidir. Beykoz şubemiz ile hem makinenin kullanım ömrünün dolması hem de kullanıcı kaynaklı hatalarda müşterinin yanındayızdır. Sadece arıza değil bakım ve montaj işleriniz için de bizlere ulaşabilirsiniz. Güvenilir ve kaliteli hizmet için Pazar günleri hariç haftanın her günü deneyimli ve başarılı kadromuzla beraber hazırız.


Beykoz Ariston Servisi

Açık Adresi:G-22 Sk No:31 Çubuklu
34805 Beykoz/İstanbul
Telefon Numarası:0216 621 97 36
Mesai Saatleri:Pazartesi-Cuma : 09:00 – 18:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00

Yorum

  • Reply
    Seda

    2-3 yıldır kullanmakta olduğum ve garantisi biten Ariston markasının E2BL 19313 F O3 TK 474LT A++ NoFrost model buzdolabı son 1 ay içerisinde neredeyse 4 kere bozuldu ve bu tamirlerin yapıldığı servis olan Ariston Servis Beykoz buzdolabımızı getirdiğinde bir tarafı boydan boya çizilmiş halde buldum. Arızası giderildiği halde görüntüsü çöp olan buzdolabımın sorumluluğunu üstüne almayan bu ekibi kimseye önermiyorum.

Görüşünüzü Paylaşın

Call Now ButtonServis Çağır