İstanbul

İstanbul Özel İmmergas Servisi

Kombiler her mevsimde olsa da kış mevsimlerinde insan hayatını pozitif yönde etkileyecek bir ürün olmuştur. Kombinin çalışmaması veya devreye girememesi, insan hayatındaki kolaylaştırıcı ve pozitif etkisini birden negatife çevirir. Bununla birlikte kullanıcı hem manevi hem de maddi anlamda zarara uğrar. Öncelikle bu olumsuzluklarla karşılaşmak istemiyorsanız tedbirinizi alarak kombinizin düzenli bakımlarını yaptırmanız gerekmektedir.

İmmergas Servis adlı özel teknik servis firması İmmergas kullanıcılarına ait kombi bakım, kombi arıza ve kombi montaj işlemlerini güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştiriyor. Alanında profesyonel teknisyenlerden oluşan ekibiyle her geçen gün kendini geliştirmeye devam etmekte, siz değerli İmmergas marka kombi kullanıcılarının sorunlarına güvenilir ve en doğru çözümü sunmak için gece gündüz çalışmaktadır. Bu sağladığı kaliteli hizmet karşılığında ise fiyatlandırmalarının uygunluğu da müşteri dostu bir firma olduğunun göstergesidir. Müşteri memnuniyetini ilk sıralarda amaç edinen İstanbul İmmergas Servisi, siz değerli İmmergas marka kombi kullanıcılarına değer vermekte ve düşünmektedir. Uzman kadrosuyla kullanıcın karşılaştığı problemlere en etkili çözümü sunmak için çalışmaktadır.

Sizin de İmmergas marka kombinizde bir arıza meydana geldiyse 444 78 56 numaralı telefon üzerinden İmmergas Servis merkezine ulaşabilir, arıza kaydını oluşturabilirsiniz. Alanında uzmanlaşmış kişilerden oluşan teknik servis ekibi çok kısa süre içerisinde adresinize gelecektir. Bunun yanı sıra kombi bakım ve montajı işleri için de yine aynı numara üzerinden İmmergas Servis merkezi ile iletişime geçebilir ya da web sitesi üzerinden detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Henüz Yorum Yapılmamış

    Görüşünüzü Paylaşın

    Call Now ButtonServis Çağır