İstanbul

Ariston Servis Kadıköy

Ariston Servis İstanbul

Açılışımızdan bugüne kadar ilk önceliğimiz her zaman için müşteri memnuniyeti oldu. Beyaz eşya gibi hayatımızda büyük bir yere sahip olan ürünlerin arıza yapması elbette hayat akışını değiştirir. Bu zor durumda da Ariston Servis Kadıköy hizmetinizde.

Hayatımızı bu kadar etkileyen beyaz eşyaların arızalanmaları için iki neden vardır. Birincisi kullanıcı kaynaklı arızalar. Genellikle ürüne karşı dikkatsiz olmak, düzenli bakımını yaptırmamak gibi sebeplerden dolayı ürün arıza verir. İkincisi ise makinenin kullanım ömrünün dolmasından dolayı kaynaklıdır. Her iki durumda da içinizin rahatlığı için servisimizin işçiliği ve taktığımız yüksek kalite parçalara 1 yıl garanti veriyoruz.

Tüketici yanlısı duruşumuz sayesinde siz müşterilerimizi asla hayal kırıklığına uğratmayız. Kadıköy bölgesinde ulaşabileceğiniz en kaliteli ve güvenilir teknik servis olduğumuzu söylemek yalan olmaz sanırım. Pazar günü hariç haftanın kalan 6 günü işlerinde deneyimli ve bilgili ustalarımızla beraber sizler için tam zamanlı olarak çalışıyoruz. Arıza, bakım, montaj gibi durumlarda tereddütte kalmadan bizi arayın ve işinin piri olan ustalarımız bunları sizlerin yerine yapsın.


Kadıköy Ariston Servisi
AÇIK ADRES BİLGİSİ:General Necmi Ökten Sk. No:2 Erenköy
34738 Kadıköy/İstanbul
ÇAĞRI MERKEZİ:0216 622 65 06
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 20:00
Cumartesi : 09:30 – 18:00

2 Yorum

  • Reply
    Müzeyyen

    2 yıldır kullanmakta olduğum Ariston markasına ait bulaşık makinem sürekli başka bir problemden ötürü arıza veriyor. Bütün tamirlerini yaptırsak bile sürekli problem çıkarması artık sinir bozucu olmaya başladı. Ariston Servis Kadıköy şubesi geldiklerinde makinenin parça problemleri olduğunu söyledi. Fakat garanti kapsamında olmadığı için yüksek meblağ istedikleri için hala değişim yapılamadı, içinizde Altus marka bulaşık makinesinde aynı problemi yaşayan var mı aşağı yukarı söylenen fiyat nedir?

  • Reply
    Simge

    Ariston markasına ait çamaşır makinemi 3 yıldır kullanıyorum. Garantisi de bitmesine rağmen bana hiç sorun çıkarmayan buzdolabım bozulmasın diye gözüm gibi bakıyordum. Fakat geçen hafta içindeki pervanesi dönmemeye başladı. Hiçbir gelen hiçbir ekip de sorunu çözemeyince Ariston Servis Kadıköy şubesine ulaşarak durumu bildirdim ve ertesi gün gelen ekip sayesinde buzdolabımın içerisi artık aydınlanıyor.

Görüşünüzü Paylaşın

Call Now ButtonServis Çağır