İstanbul

Ariston Servis Kartal

Ariston Beyaz Eşya Servis Numarası

Ariston Servis Kartal şubemiz ile sizlere hizmet için açıldığımız günden beri işinin piri, deneyimli ve donanımlı ustalarımızla birlikte hazırız. Pazar günleri hariç haftanın kalan 6 günü güler yüzümüzü eksiltmeden ve kalitemizden ödün vermeden sizlere hizmet vermek için güne başlıyoruz.

Arıza, bakım ve montaj gibi işlerinizde ulaşabileceğiniz ilk adres olduğumuzu gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz. Beyaz eşya kategorisinde bulunan hemen hemen her şey hepimizin hayatında büyük yer tutar. Çamaşır makinesi olmasa çamaşırlarımızı yıkamak bir işkence olmayacak mıydı? Beyaz eşyaların hemen hemen hepsi hayatımızda böyle büyük yer tutarlar. Peki bu önemli eşyalar neden bozulur? İki nedeni vardır diyebiliriz.

İlk neden kullanıcı hatasından kaynaklı oluşan arızalar. Kapasitesinin üstünde kullanılan, düzenli bakımı yapılmayan ve uyumsuz parça bulunduran her makine arıza verir.

İkinci neden ise kullanım ömrünün dolmasıdır. İkinci nedenin önüne geçmek mümkün değildir. Fakat biz iki koşulda da işçiliğimize ve taktığımız parçalara koşulsuz bir şekilde 1 yıl garanti veriyoruz. Güvenli ve kaliteli hizmet için sadece bir telefon uzağınızdayız.


Kartal Ariston Servisi
ADRES :Talim Sk. 27-7 Esentepe
34870 Kartal/İstanbul
TELEFON NUMARASI :0216 621 42 11
HİZMET GÜN ve SAATLERİ :HAFTA İÇİ : 08:20 – 20:31
HAFTA SONU : 09:50 – 18:26
Pazar : Gezici (1 Ekip)

2 Yorum

  • Reply
    Pakize

    Geçen hafta kullanmakta olduğum Ariston marka bulaşık makinemin ekranındaki ışıklarının yıkama esnasında ve bittikten sonra yanlış ışık yanarak bir problem olmamasına rağmen yine de uyarı verdiğini fark ettim. Biraz kurcalasam da düzeltemediğim için daha fazla bozmaktan korkup Ariston Servis Kartal ile iletişime geçerek durumu bildirdim ve gün içinde gelip programdan kaynaklanan arızayı düzelterek hemen sorunu hallettiler.

  • Reply
    Hatice

    Evlendiğimden beri kullandığım Ariston markasına ait bulaşık makinem çalışırken son zamanlarda garip sesler çıkarmaya başladı. Motorundan geldiğini düşündüğüm sesler için Ariston Servis Kartal şubesini arayarak durumu bildirdim fakat hala servisin yoğunluktan ötürü diye söylediği bahane yüzünden gelip bulaşık makinem ile ilgilenilmesini bekliyorum. Başka servis bulamadığım için gelmelerini beklemek zorunda olmama rağmen kesinlikle bu servisi tavsiye etmiyorum.

Görüşünüzü Paylaşın

Call Now ButtonServis Çağır