İstanbul

Ariston Servis Sarıyer

Ariston Servis Telefonu

Tecrübeli ustalarımız ve güvenilirliğimizle beyaz eşyalardaki herhangi bir arızada Sarıyer semti için akıla gelen ilk yer Ariston Servis Sarıyer şubemizdir. Tüketici dostu duruşumuz, hesaplı ve kaliteli işçiliğimizle birlikte alanımızın en iyilerinden olduğumuzu söylemek yalan olmaz.

Hem kullandığımız parçalara hem de işçiliğimize verdiğimiz 1 yıllık garanti de gönül rahatlığıyla bizi tercih etmeniz için bir nedendir. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı gibi beyaz eşyalar her evin vazgeçilmezleridir. Bunlar olmadığında hayat durmuş gibi olur. Bu ürünlerin ise arızalanmasının akıla gelen iki vardır. Bu nedenler kullanıcı hatası ya da makinenin ömrünün dolmasıdır. Kullanıcı hatası olarak nitelendirilen arızaların önüne geçmek için düzenli bakım, kapasitesi kadar yükleme gibi genel şeylere dikkat edilmelidir.

Sarıyer şubemizde hem makinenin kullanım ömrünün dolması hem de kullanıcı kaynaklı hatalarda müşterinin yanındayızdır. Sadece arıza değil bakım ve montaj gibi beyaz eşyayla ilgili işleriniz için de bizlere ulaşabilirsiniz. Pazar günleri hariç haftanın 6 günü boyunca sizlere hizmet vermek için hazırız.


Sarıyer Ariston Servisi
AÇIK ADRES BİLGİSİ:Menekşe Sk. No:8 Ferahevler
34457 Sarıyer/İstanbul
ÇAĞRI MERKEZİ:0850 888 22 33
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

2 Yorum

  • Reply
    Sezen

    2 seneyi aşkın süredir kullandığım ve kullanırken bana bu zamana kadar hiç problem çıkarmayan Ariston markasına ait 102185 B H TNF 5322 OX A++ 450 LT No Frost – Optik inox buzdolabım geçen haftadan itibaren buzluk kısmı karlanmaya başladı. Tüm yiyeceklerimi alıp başka bir yere alıp karını çözüp tekrar dondursam da problem devam edince Ariston Servis Sarıyer’i aradım, gün içerisinde gelen ekip problemi yarım saat içerisinde çözdüler.

  • Reply
    Ayşe

    2 seneyi aşkın süredir kullandığım ve kullandığım zaman diliminde bana hiç problem çıkarmayan Ariston markasına ait 102185 B H TNF 5322 OX A++ 450 LT No Frost – Optik inox buzdolabımın geçen haftadan itibaren buzluk kısmı karlanmaya başladı. Tüm yiyeceklerimi başka bir yere alıp karını çözüp daha sonra tekrar dondurmayı denesem de problem devam edince Ariston Servis Sarıyer’i aradım, gün içerisinde gelen ekip problemimi yarım saat içerisinde çözerek mağduriyetimi giderdiler.

Görüşünüzü Paylaşın

Call Now ButtonServis Çağır