İstanbul

Ariston Tamir Servis

İstanbul Ariston Servis

Ariston marka cihazlarda onarım işlemini üstlenen Ariston servis her türlü arızaya garantili çözüm yolları sunmaktadır. Uzun süreli kullanım sürecinden sonra kullanıcıların karşısına çeşitli arızalar çıkabilir. Günlük hayatta sıklıkla kullanılan elektronik cihazlarda ortaya çıkan sorunlar işlerinde aksamasına neden olacağından acil olarak müdahale edilmesi gereken durumlar arasındadır.

Her türlü cihaz arızasında yanınızda olacak Ariston servis konuya kısa bir zaman aralığı içinde çözüm getiriyor. Servisten teknik destek almak için tek yapmanız gereken şey ise müşteri hizmetlerini arayarak servis talebi oluşturmaktır. Bu adımdan sonra yaşadığınız konuma en yakın yerde bulunan servis ekibi adresinize kadar gönderilerek cihazın teslim alınmasını sağlar.

Onarım veya bakım işlemleri tamamlandığında da aynı özenle cihazınız ev adresinize kadar teslim edilmektedir. Bu bakımdan servis sürecinde herhangi bir zorlukla uğraşmanıza gerek kalmadan tüm süreç servis ekibi tarafından yönetilmektedir. Servis ayrıca onarımı mümkün olmayan cihaz parçalarının da değiştirilmesini sağlar. Değişimini sağladığı parçalara bir yıllık süre boyunca garanti veren servis bu parçalarda arıza olduğu takdirde ücretsiz onarımı üstlenir.

Cihaz bakım süreciyle de ilgilenen servis cihazların bakımının a’dan z’ye yapılmasına imkan tanımaktadır. Cihaz bakım işlemlerinin düzenli olarak yapılması cihaza pek çok fayda sağlar. Cihaz ömrünün bu işlemler sayesinde uzaması mümkün olurken, kullanıcı tarafından şikayet konusu haline gelen verim sorunları da bakım işlemlerinin sonucunda son bulmuş olacaktır.

Henüz Yorum Yapılmamış

    Görüşünüzü Paylaşın

    Call Now ButtonServis Çağır