İstanbul

Ariston Servis Maltepe

Ariston İstanbul

Ariston Servis Maltepe şubemizle açılışımızdan bugüne kadar siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi evlerde en çok kullanılan beyaz eşyalardandır. Onlar bozulduğunda herkese hayat durmuş gibi gelir. Bozulmamaları için de alabileceğimiz en büyük önlem düzenli bakımdır.

Biz sizler içi buzdolaplarınızın, çamaşır makinelerinizin ve bulaşık makinelerinizin her türlü tamirat, bakım ve montaj işlerinde bir telefon uzağınızdayız. İşinde başarılı, güvenilir ve deneyimli ustalarımızla beraber arıza veren beyaz eşyanıza öncelikle evinizde bakıp arıza tespiti yapıyoruz. Eğer ki evde tamir edilebilecek bir arıza ise sizin gözlerinizin önünde en kısa sürede tamir ediyoruz. Eğer tamiratı evde yapılabilecek durumda değilse beyaz eşyanızı servisimize götürüyoruz ve aynı şekilde en kısa zamanda eskisinden daha iyi durumda evinize teslim edip kurulumunu yapıyoruz. Yaptığımız işin her daim arkasında dururuz.

Tamirat ve bakım esnasında taktığımız her bir parçaya 1 yıl garanti veriyoruz. İşçilik kaynaklı çıkabilecek arızalarda da yine işimizin arkasında duruyor ve hatamızı düzeltiyoruz. Kaliteli ve güvenilir işçilik için bizi tercih edebilirsiniz.


Maltepe Ariston Servisi
Açık Adresi:Keklik Çk. No:4 Bağlarbaşı
34844 Maltepe/İstanbul
Telefon Numarası:0216 473 11 52
Mesai Saatleri:Pazartesi-Cuma : 09:00 – 18:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00

4 Yorum

 • Reply
  Profesyonel Ariston Teknik Servis İstanbul

  […] Ariston Servis Maltepe ile internet sayesinde tanıştım ve sıradan bir günde yaptığım sıradan aramalar neticesinde […]

 • Reply
  Esra

  Geçen hafta Ariston marka bulaşık makinemin altından siyah renkte su geldiğini ettim. İnternetten biraz araştırma yaptığımda bununla alakalı bir sorun ya da arıza çözümü göremediğim için Ariston Servis Maltepe şubesini arayıp şikayetimden bahsettim. Gün içinde geleceklerini söyledikleri halde bugün oldu hala gelmediler, aranızda benzer problemi yaşayan ya da güvenilir bir servis bilen var mı?

 • Reply
  Müge

  2 sene önce doğum gününde eşime eskisi çok yıpranmış olduğu için sürpriz hediye olarak aldığım Ariston markasına ait E2BL 19313 F O3 TK 474LT A++ NoFrost model buzdolabımız geçen gün su damlatmaya başladı. Ariston Servis Maltepe ekibi, aramamız üzerine gelip buzdolabımızı yerinde yapamayacaklarını söyleyip götürdüler ve arızayı giderip buzdolabımızın üstünde çizikler vardı. Söylediğimizde daha önce de olduğunu onların yapmadığını söyleyen ve onların yapmadığını kanıtlayamadığımız bu servisin hizmetini kimseye önermiyorum.

 • Reply
  Özel Ariston Servis Telefon Numarası – Modaimaj.Com – Kadınlara İmaj Yaratan Moda Devi

  […] Ariston Servis Maltepe aramalarına bağlı olarak en üst sıralarda karşınıza çıkan adresimiz üzerinden telefon […]

Görüşünüzü Paylaşın

Call Now ButtonServis Çağır