Ariston Servis Çekmeköy

Ariston Servis Çekmeköy şubesi olarak beyaz eşyayla ilgili arıza, bakım, montaj gibi işlerinizde ilk tercihiniz olmaktan gurur duyarız. Hepimizin hem fikir olduğu bir konu varsa o da beyaz eşyaların hayatımızdaki yeridir. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi vb. eşyalarımız bozulduğunda hepimizin aklından geçen bir cümle varsa o da “Eskiden ne yapıyorlarmış?” sorusudur muhtemelen.

Beyaz eşyaların arızaları iki nedene bağlıdır. Kullanıcı hatası veya makinenin ömrünün dolması. Kullanıcı hatası kaynaklı arıza genel olarak daha çok görülür çünkü makine ömrü dolana kadar kullanılmaz bile. Uzun ömürlü kullanım için ise düzenli bakım ve kapasitesinin alabileceği kadar kullanmak en önemli etkenlerdir.

Fakat her iki durumda da endişe yok. İki arıza türü için de bize ulaşabilirsiniz. Yaptığımız her işe ve taktığımız her parçaya 1 yıl garanti veriyoruz. Çekmeköy çevresinde ulaşabileceğiniz en güvenilir, uygun fiyatlı servis olduğumuzu söylemek yalan olmaz. Pazar günleri harici haftanın 6 günü işin piri olan deneyimli ustalarımız ile birlikte tam zamanlı olarak sizlere hizmet vermekteyiz.


Çekmeköy Ariston Servisi
ADRES :Buluş Sk. No:15 Taşdelen
34788 Çekmeköy/İstanbul
TELEFON NUMARASI :0216 621 44 93
HİZMET GÜN ve SAATLERİ :HAFTA İÇİ : 08:20 – 20:31
HAFTA SONU : 09:50 – 18:26
Pazar : Gezici (1 Ekip)

“Ariston Servis Çekmeköy” üzerine 4 yorum

  1. Evimde kullandığım çamaşır makinem, buzdolabım ve bulaşık makinem Ariston markasına ait. Geçen sene çamaşır makinem bozulduğunda Ariston Servis Çekmeköy şubesi, çamaşır makinemin probleminin neyden kaynaklandığını çözemedikleri için bu sene bulaşık makinemin arızalanması sonucu hiç onları çağırmaya yeltenmedim. Anadolu yakasında Çekmeköye yakın başka kullanıp da memnun olduğunuz Ariston servisi varsa paylaşır mısınız?

    Yanıtla
  2. Evlenmeden önce aldığım ve çok da severek bir süre kullandığım Ariston marka H8TIH 182 O3 W A+ 575 LT No Frost model buzdolabım birdenbire 3 sene sonra sürekli arıza çıkarmaya başladı. Çareyi düzgün servis aramakta bulduk ve tavsiyeler üzerine uzun çabalar sonucu ulaştığımız Ariston Servis Çekmeköy şubesinin yönlendirdikleri ekip sayesinde buzdolabımızın, motorundan kaynaklananan arızasını tamir ettiler.

    Yanıtla

Yorum yapın

Servis Çağır
Beyaz Eşya Teknisyeni Protherm Servis Servis-al.com Klimacozum.com Kombicozum.com Arizacozum.com Altusservis.net Profilo-servis.com 444 55 45