İstanbul

Ariston Servis Ümraniye

Ariston

Buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makineleri hayatımızın kolaylığı için önemli buluşlardır. Bunlar yokken bu makinelerin yaptığı işleri yapmak ne kadar zordu değil mi? Büyük bir davetin ardından tek tek o bulaşıkları yıkamak, su kaynatıp saatlerce çamaşırla uğraşmak, yiyeceklerimizin durmadan bozulma ihtimali. Beyaz eşya olarak da adlandırılan bu eşyalar gelişmiş teknolojinin en önemli ürünlerindendirler.

Bu ürünlerin arıza vermesi ise herkes için korkutucu bir durumdur. Arızaların önüne geçmek için düzenli bakım şarttır. Ama bu kesin bir çözüm değildir. Eğer Ümraniye çevresinde oturuyorsanız arıza verilen durumlarda ya da bakım gerekli olduğunda Ariston Servis Ümraniye şubemize ulaşabilirsiniz. İşinin ehli usta ekibimizle birlikte evinize kadar gelip bakım ve arıza tespitini yapıyoruz.

Evde halledemeyeceğimiz büyüklükte bir arıza olduğunda ise makinenizi evinizden alıp tamir işlemini gerçekleştirdikten sonra evinize geri getirip kurulumunu yapıyoruz. İşlem sırasında kullandığımız yüksek kalite parçalara ve deneyimli teknik servisimizin işçiliğine 1 yıl süreli garanti veriyoruz. Siz değerli müşterilerimizin kaliteli ve güvenilir hizmet alabilmesi için buradayız.


Ümraniye Ariston Servisi
AÇIK ADRES BİLGİSİ:Ortanca Sk. No:74 Armağan Evler
34760 Ümraniye/İstanbul
ÇAĞRI MERKEZİ:0216 473 11 52
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

4 Yorum

 • Reply
  İstanbul Ariston Beyaz Eşya Servisi - Ayhan KORKMAZ

  […] Ariston Servis Ümraniye – 444 78 56 […]

 • Reply
  Gizem

  Ariston markasına ait H8TIH 182 O3 X A+ 575 LT No Frost Çift Kapı Inox modelli buzdolabımın kapağının altından sürekli su gelmeye başladı. Erimeden kaynaklanan bir problem olabileceğini düşünerek Ariston Servis Ümraniye’yi arayıp durumumu bildirdikten sonra gelen ekip buzdolabımı servise götürmeden problemimi yerinde çözerek dolaptaki erzaklarımı çöp olmaktan kurtardılar.

 • Reply
  Evrim

  İşletmekte olduğum küçük butik otelimin odalarında Ariston markasına ait MFAA 1 HA A+ Tezgah Altı model Buzdolabı kullanıyorum. Geçen günlerde odanın birindeki buzdolabının soğutmayarak içerisindeki suların oda sıcaklığında kaldığını fark edince Ariston Servis Ümraniye ile iletişime geçerek durumu anlattım. Yönlendirilen ekipler yarım saat içerisinde gelip odayı meşgul dahi etmeden problemi yerinde çözdüler.

 • Reply
  Ariston Özel Servis Merkezi – KanalBilgi.Net | Yaşam için En Gerekli Bilgiler

  […] Ariston Servis Ümraniye aracılığı ile alacağınız tüm servis hizmetlerinde sorunsuz bir şekilde ürünlerinizin […]

Görüşünüzü Paylaşın

Call Now ButtonServis Çağır