İstanbul

Ariston Servis Pendik

Ariston İstanbul Servisleri

Ariston Servis Pendik şubesi olarak açılışımızdan bu yana beyaz eşyalarınızın kurtarıcısı olarak sizlere hizmet ediyoruz. Buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi herkesin hayatında büyük yere sahiptir. Bu eşyalardaki en ufak bir arızada, çalışmalarında aksaklık olduğunda hayat zorlaşır. Hayatımızı kolaylaştıran, işleri hızlandıran bu makineler için düzenli bakım çok önemlidir.

Düzenli bakım yapılması arızaların önüne geçmek için alınabilecek en sağlam önlemdir. Bakımı düzenli şekilde yapılan ürünler kolay kolay bozulmaz. Servisimize ulaştığınız takdirde deneyimli ve başarılı ekibimizle evinize gelip bakım, montaj işlerinizi yapıyoruz. Arıza durumlarında ise evinizde öncelikle arıza tespitini yapıyoruz.

Eğer arıza evde tamir edilebilecek durumdaysa sizlerin gözü önünde en kısa sürede tamiratı bitiriyor ve makinenizi teslim ediyoruz. Uygun fiyatımız ve kalitemizin yanında işimizin de arkasındayız. Taktığımız her parçaya 1 yıl boyunca geçerli garanti veriyoruz. Aynı şey elbette ki işçiliğimiz için de geçerli. Uygun fiyatlı, kaliteli ve güvenilir hizmet için bizi tercih edebilirsiniz. Pazar hariç haftanın 6 günü bir telefon uzağınızdayız.


Pendik Ariston Servisi
Açık Adresi:Kamer Sk. Yayalar
34909 Pendik/İstanbul
Telefon Numarası:0216 620 95 59
Mesai Saatleri:Pazartesi-Cuma : 09:00 – 19:45
Cumartesi : 09:15 – 18:20

5 Yorum

 • Reply
  İstanbul'da ARİSTON Servisi mi Arıyorsunuz ? | Bilgio.Net

  […] Ariston Servis Pendik firmasını daha yakından tanımak adına online araştırmalar da yapabilirsiniz ve firmanın bu […]

 • Reply
  Yaren

  Ariston marka bulaşık makinem yaklaşık 1 haftadır çalışırken çok fazla gürültü çıkarmaya başladı. Ariston Servis Pendik şubesini aradığımızda önce hemen gelmeyerek bizi beklettiler. Arkasından da geldiklerinde pervanede problem olduğunu söyleyip parça değiştirmelerine rağmen gene aynı sorun devam etti. Üstüne bir de parça değişimine verdiğimiz paradan olmuş olduk. Kesinlikle bu servisi tavsiye etmiyorum.

 • Reply
  Selin

  Kullanmakta olduğum ve garanti kapsamında olmayan Ariston markasına ait ENXTMH 19222.1 F (TK) A+ No Frost Çift Kapılı Inox model buzdolabım eskisi gibi soğutmamaya başlayınca çağırdığım tüm servisler buzdolabımın çalışmasında bir problem olmadığını ve bu kadar soğutma kapasitesinin bu kadar olduğunu söyleyerek bir şey yapmadan gittiler. En son ulaştığım Ariston Servis Pendik şubesi gelip makinemin kontrollerini yaparakmotor gücünün yavaşladığını ve bu yüzden performansının düştüğünü söylediler. Tamire götürdükleri buzolabımı 1 hafta gibi bir süreden sonra geri getirerek arızayı gidermiş oldular.

 • Reply
  Pendik Ariston Beyaz Eşya Servisi

  […] Ariston Servis Pendik – AYNI GÜN HİZMET […]

 • Reply
  Özel Ariston Servis Noktası – FirstHaber.Net En Güncel Haberler

  […] Ariston Servis Pendik telefonları araması yaparak firmamızın çağrı merkezi telefonlarına ulaşabilirsiniz. […]

Görüşünüzü Paylaşın

Call Now ButtonServis Çağır