İstanbul

Ariston Servis Beşiktaş

Ariston Servis

Yıllardır alanındaki öncü markaların arasında yer almış olan markamız buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi üretiminde kalitesini kanıtlamıştır. Bizler kalitemizi elbette siz değerli müşterilerimizin yorumlarıyla belirliyoruz.

Üretimlerimizin kaliteli oluşu arızalara pek de engel değil. Arıza verilmesinin en büyük nedenlerinden birisi de düzenli bakım yapılmamasıdır. Makinelerin düzenli bakımlarını yaptırarak arıza ihtimallerini en aza indirebiliriz. Beşiktaş ve çevresinde yaşayan müşterilerimiz için her türlü sebepten çıkan arıza ve düzenli bakım yaptırılması gerektiğinde Ariston Servis Beşiktaş şubemiz en güvenilir seçenektir.

Bize ulaştığınız takdirde bakım ve arıza tespiti için evinize geliyoruz. Eğer arıza küçük bir seviyedeyse veya bakım için geldiysek işimizi evde yapıyoruz. Fakat arıza büyük bir seviyedeyse makineyi servisimize götürüp orada tamir ettikten sonra evinize geri getirip kurulumuna yapıyoruz. Hem de taktığımız parçalara ve işçiliğimize koşulsuz şartsız 1 yıl garanti veriyoruz. Siz değerli müşterilerimizin güvenli ve kaliteli hizmet alabilmeleri için Pazar günleri hariç haftanın her günü açığız. Kalite bir telefon uzağınızda.


Beşiktaş Ariston Servisi

Açık Adresi:Zeytinoğlu Cd. 29 Akat
34335 Beşiktaş/İstanbul
Telefon Numarası:0850 446 01 67
Mesai Saatleri:Pazartesi-Cuma : 09:00 – 18:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00

5 Yorum

 • Reply
  | Bilgicim.NET Türkiyenin En Geniş Kapsamlı Bilgi Sitesi

  […] kalitesine en uygun servis hizmetlerini sunan ve kalitesi ile göz doldurmaya devam eden Ariston Servis Beşiktaş firmasını sizler de tercih ettikten sonra ne kadar doğru karar verdiğinizi göreceksiniz. […]

 • Reply
  Ariston Teknik Servis İstanbul | Bilgicim.NET Türkiyenin En Geniş Kapsamlı Bilgi Sitesi

  […] kalitesine en uygun servis hizmetlerini sunan ve kalitesi ile göz doldurmaya devam eden Ariston Servis Beşiktaş firmasını sizler de tercih ettikten sonra ne kadar doğru karar verdiğinizi göreceksiniz. […]

 • Reply
  Mustafa

  Bir kız yurdunun müdürlüğünü yapıyorum ve odam kızlarla aynı katta gündüzleri onlarla birlikteyiz yani. Kızların kişi bakımından fazla olması ve sürekli makinenin çalışması sebebi ile makine çalışırken önce takır tukur sesler çıkartmaya başladı arkasından da yıkamaya atılan çamaşırların çoğunu yıkamadan delik bir şekilde çıkardık. Ariston Servis Beşiktaşı arayıp problemimizin önem ve aciliyetini belirttikten 2 saat sonra hemen gelip kazandan kaynaklanan problemi çözerek öğrencileri mağduriyetten kurtardılar.

 • Reply
  Gamze

  Ev hanımlarının özellikle şu günlerde eli ayağı olan bey.içlerinden herhangi biri bozulduğunda evdeki tüm işlerini aksatabiliyor. 3 gün önce, kullanmakta olduğum Ariston markasına ait, ENXTM 192121 F A+ NoFrost Çift Kapı modelli buzdolabımın 2 gün üst üste yaptığım yemeklerin tadı değişince bozulduğunu fark ettim.Tüm yaz uğraştığım kışlık erzaklarım bozulmasın diye Ariston Servis Beşiktaş ile iletişime geçtim her gün bugün geleceğiz diye oyalamalarına rağmen gelmediler hala servis bekliyorum! Asla önermiyorum bu yüzden kimseye bu servisi.

 • Reply
  Ariston Özel Servis Numarası - BİRİKTİRDİKLERİM

  […] Ariston Servis Beşiktaş Numarası: 444 78 56 […]

Görüşünüzü Paylaşın

Call Now ButtonServis Çağır