İstanbul

Ariston Servis Tuzla

İstanbul Ariston Servisleri

Tuzla çevresinde oturuyorsanız ve buzdolabınıza, çamaşır makinenize veya bulaşık makinenizde arıza varsa ilk iş Ariston Servis Tuzla şubemizi aramak olsun. İşinde kendini geliştirmiş, deneyimli ustalarımızla beraber sizlerin sadece bir telefon uzağınızdayız.

Bu beyaz eşyaların hemen hemen her evin olmazsa olmazlarındandır. Hayatı kolaylaştıran bu eşyalar arıza verdiğinde herkes tamirat sonrası sıkıntı çıkmamasını ister. Hem güvenilir işçilik hem de uygun fiyat için bizi tercih edin. Elbette arızaların önüne geçmek için düzenli bakım yaptırılmalıdır. Bakım işleriniz için hatta montaj ve kurulum işleriniz için de bize ulaşabilirsiniz. Bize ulaştığınız takdirde işinin ehli teknik servisimizle evinize kadar gelip işlemleri orada gerçekleştiriyoruz.

Eğer ki evde gerçekleştiremeyeceğimiz kadar büyük bir işi varsa makinenizi servisimize götürüyoruz. Servisimizde tamiratı tamamlanan makinenizi evinize getirip kurulumunu da biz yapıyoruz. Yaptığımız işe güvenimiz sonsuz. Bu nedenle taktığımız yüksek kalite parçalara ve işçiliğimize koşulsuz şekilde 1 yıl garanti veriyoruz. Pazar günleri hariç haftanın kalan 6 günü sizlere hizmet için açığız.


Tuzla Ariston Servisi 
Açık Adresi:Orhangazi Cd. 19-1 İçmeler
34947 Tuzla/İstanbul
Telefon Numarası:0216 622 65 06
Mesai Saatleri:Pazartesi-Cuma : 09:00 – 18:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00

2 Yorum

  • Reply
    Nurgül

    Ariston markasına ait H8BEH 183 O3 W A++ model buzdolabını kullanıyorum ve geçen gün buzdolabım çalışırken birden bire gürültü çıkarmaya başladı. Çok rahatsız edici bir şekilde çıkan sesi bir türlü geçmeyinde Ariston Servis Tuzla’yı aradım ve gelen ekip buzdolabımı götürüp 2 gün sonra tamir edilmiş bir şekilde geri getirerek beni yeni buzdolabı arayışına girmekten kurtardılar.

  • Reply
    Eda

    3 yıldır kullandığım ve artık garanti kapsamında olmayan Ariston markasına ait ENXTM 192121 F 504LT A+ NoFrost Çift Kapı model buzdolabımın buzluk kısmı geçen hafta su akıtmaya başladı. Başta içine koyduğum erzeklardan ötürü iyice kapanmadığı için benden kaynaklandığını düşündüm. Problem kapak kısmını kontrol ettiğim halde devam edince Ariston Servis Tuzla şubesini aradım ve yönlendirdikleri ekip buzdolabımı götürmeden kapak kısmını yeirnde tamir ederek arızayı çözdü.

Görüşünüzü Paylaşın

Call Now ButtonServis Çağır