İstanbul

Ariston Servis Sultanbeyli

Ariston Teknik Servis

Ariston Servis olarak Sultanbeyli şubemizde de her zaman olduğu gibi güvenililirliğimizden, kalitemizden ve hesaplı oluşumuzdan asla ödün vermiyoruz. Buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi her evin olmazsa olmazı olan ve hayatı fazlaca kolaylaştıran bu eşyaların bozulması hemen hemen felaket olarak nitelendirilebilir.

Bu arızaların önüne geçmek için alabileceğimiz önlemlerden en önemlisi düzenli bakımdır. Düzenli bakım yapıldığı takdirde makine arıza vermeden önce sorun tespit edilebilir. Bu iş için bize ulaştığınızda bakım için deneyimli ve başarılı ustalarımızla birlikte evinizde işlemi gerçekleştiriyoruz. Arıza durumlarında ise önce evde arıza tespiti yaptıktan sonra ev ortamında gerçekleştirebileceğimiz bir tamirat ise gerçekleştiriyoruz.

Eğer evde gerçekleştiremeyeceğimiz bir tamirat gerekliyse servisimizde tamir edip evinize getirip kendimiz kurulumunu gerçekleştiriyoruz. İşimizin arkasında durarak taktığımız yüksek kalite parçalara 1 yıl geçerli garanti veriyoruz. Bir sorun çıktığında koşulsuz şekilde sorunu çözüyoruz. Pazar günleri hariç haftanın 6 günü siz değerli müşterilerimize hizmet için açığız. Sultanbeyli çevresinde kaliteli ve hesaplı hizmet için bizi tercih edebilirsiniz.


Sultanbeyli Ariston Servisi

ADRES :Akçam Çk. 2 Abdurrahmangazi
34920 Sultanbeyli/İstanbul
TELEFON NUMARASI :0216 621 44 93
HİZMET GÜN ve SAATLERİ :HAFTA İÇİ : 08:20 – 20:31
HAFTA SONU : 09:50 – 18:26
Pazar : Gezici (1 Ekip)

2 Yorum

  • Reply
    Rezge

    Ariston markasına ait H8TIH 182 O3 X A+ 575 LT No Frost Çift Kapılı Inox model buzdolabını uzun süredir kullanıyorum. Garantisi bitmesine rağmen bana hiç sorun çıkarmayan buzdolabımın geçen hafta içerisini aydınlatan lambasının mekanizması bozuldu ve bir daha yanmadı. Kendim tamir edemeyince Ariston Servis Sultanbeyli ile iletişime geçerek durumu bildirdim ve ertesi gün gelen ekip sayesinde buzdolabımın içerisi artık aydınlanıyor.

  • Reply
    Meriç

    Tek başıma yaşadığım için evim 1+1 ve küçük olması sebebi ile Ariston markasına ait MFAA 1 HA A+ 108 LT Tezgah Altı modelli buzdolabını kullanıyorum. Geçen gün küçücük buzdolapındaki yemeklerimin koktuğunu fark ettikten sonra çıkarıp temizlik yaptım fakat ertesi gün benden kaynaklanmadığını anladığım kokunun devam etmesi sebebi ile Ariston Servis Sultanbeyli şubesini aradım ve gelen ekip motordaki ısınmanın kaynağını bularak problemi hallettiler ve tekrar buzdolabı alma derdinden beni kurtardılar.

Görüşünüzü Paylaşın

Call Now ButtonServis Çağır