İstanbul

Ariston Servis Üsküdar

Ariston Beyaz Eşya Servisi

Ariston Servis Üsküdar şubemizde siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti en büyük önceliğimizdir. Bize göre bir markanın kalitesini belirleyen en büyük etken müşteri memnuniyetidir bu nedenle sizlerin görüşlerini önemseriz. Üretimini gerçekleştirdiğimiz buzdolapları, çamaşır ve bulaşık makinelerinin satışının ardından çıkabilecek arızalar için de teknik ekibimiz sizlerle. İşinde kendini geliştirmiş, deneyimli ustalarımızla birlikte bir telefon uzağınızdayız.

Ürünlerimiz kalite standartları üzerinde üretiliyor fakat arıza vermeleri kaçınılmaz. Arıza vermesinin önüne geçmek için de düzenli bakım yaptırmanız önemlidir. Bakım kesin bir çözüm olmasa da yararı fazladır. Bakım işleriniz için bizlere ulaşabilirsiniz. Evinize gelip bakım işlemini gerçekleştiriyoruz. Aynı zamanda arıza durumlarında da evinizde arıza tespiti yapıyoruz eğer arıza evde tamir edilebilecek durumdaysa sizlerin gözü önünde en kısa zamanda tamir ediyoruz.

Arızası daha büyük olan beyaz eşyalarınız için ise servisimize getirip tamiratını gerçekleştirdikten sonra evinize getirip kurulumlarını yapıyoruz. Pazar günleri hariç haftanın 6 günü sizlerle birlikteyiz. Hesaplı ve güvenilir hizmet için bir telefon kadar uzağınızdayız.


Üsküdar Ariston Servisi
ADRES :Mektep Sk. 6-12 Selamiali
34664 Üsküdar/İstanbul
TELEFON NUMARASI :0216 621 42 11
HİZMET GÜN ve SAATLERİ :HAFTA İÇİ : 08:20 – 20:31
HAFTA SONU : 09:50 – 18:26
Pazar : Gezici (1 Ekip)

4 Yorum

 • Reply
  Üsküdar Ariston Teknik Servisi - Bilgi Rehberi

  […] Ariston Servis Üsküdar firması ile web siteleri sayesinde tanıştım ve internet teknolojisini bu karda iyi kullanan […]

 • Reply
  Murat

  Ariston markasına ait 102185 B H TNF 5322 OX A++ 450 LT No Frost Optik inox modelli buzdolabını 3 yıldır kullanıyorum ve bana hiç problem çıkarmayan buzdolabım önce kapak kısmından ısındı daha sonra da içerisini soğutmamaya başladı. Hangi servise sorsam motorundan kaynaklandığını ve tamir edemeyeceklerini söylediler. En sonunda iletişime geçtiğim Ariston Servis Üsküdar motorunu 1 hafta içinde tamir edip sağlam bir şekilde buzdolabımı teslim ettiler.

 • Reply
  Feyza

  Yıllardır kullandığım Ariston markasına ait ENXTMH 19222.1 F (TK) A+ No Frost Çift Kapılı Inox model buzdolabım eskisi gibi soğutmamaya başlayınca internetten yaptığım araştırmalar sonucunda motorunun arızalanabileceğini düşündüm. Çağırdığım Ariston Servis Üsküdar ekibi de geldiklerinde motor gücünün yavaşladığını ve bu yüzden performansının düştüğünü söylediler. Tamire götürdükleri buzolabımı 3 gün sonra arızası hallolmuş bir şekilde geri getirdiler.

 • Reply
  Özel Üsküdar Ariston Servisi | DeriEtek.Com - Kıyafet ve Elbiselerle Kadınların Dünyası

  […] Ariston Servis Üsküdar özel servisler arasında en kaliteli hizmet veren firmalardan biri diyebilirim. Geçtiğimiz günlerde Ariston marka ürün için hizmet almak istedik ve internet üzerinden araştırma yaparak bu firmaya ulaştık. İlk etapta çağrı merkezi çalışanı ile muhatap oluyorsunuz ve muhteşem bir ilgi görüyorsunuz. […]

Görüşünüzü Paylaşın

Call Now ButtonServis Çağır