İstanbul

Ariston Teknik Servis

Ariston

Ariston marka cihazlarda bazı durumlarda çeşitli nedenlere bağlı olarak arızalar ortaya çıkmaktadır. Bu tarz süreçlerde günlük işlerin aksamaya uğramaması için acil olarak arızalara çözüm aranması gerekmektedir. Teknik servis sayesinde cihazın ilk günkü performansına geri dönmesi mümkün bir hale gelirken, bu süreç çok daha hızlı bir şekilde tamamlanmış olacaktır.

Teknik servisten konu hakkında yardım alabilmek için öncelikli olarak servis talebi oluşturmanız gerekir. Bunun için günün her anı dilediğiniz zaman Ariston teknik servisinin müşteri hizmetlerine ulaşmanız yeterli olacaktır.

Servis talebi müşteri hizmetlerine iletildikten sonra bulunduğunuz yere en yakın konumda bulunan servis ekibi adresinize kadar gelerek cihazınızı teslim almaktadır. Onarım ve bakım süreci tamamlandığında ise aynı özenle cihazınız evinize kadar teslim edilir. Bu bağlamda servis sürecinin tüm zorlu yönlerinin Ariston teknik servis aracılığıyla ortadan kalktığını belirtmek gerekir.

Ariston teknik servisi aynı zamanda Ariston marka cihazların bakım işlemlerini de üstlenmektedir. Cihazlar için önemli bir işlem olan bakımın düzenli olarak yapılması tavsiye edilmektedir. Özellikle cihazı uzun yıllar boyunca kullanmak ve performans bakımından çeşitli sorunlarla karşılaşmamak için bakım işlemlerine öncelik verilmesi gerekir.

Bakım işlemlerini a’dan z’ye incelikle gerçekleştiren Ariston teknik servisi cihazların ilk günkü verimine geri dönmesine yardımcı olmaktadır.

Ayrıca parça değişimi de sağlayan servis değişimini sağladığı cihaz parçalarına bir yıllık süre boyunca garanti verir.

Henüz Yorum Yapılmamış

    Görüşünüzü Paylaşın

    Call Now ButtonServis Çağır