İstanbul

Ariston Servis Ataşehir

Ariston Servis

Ariston servis Ataşehir; kombi sistemlerinin bakımında uzman servis olmasıyla öne çıkmaktadır. Kombi tamiri ve bakımı; Ariston servis Ataşehir sayesinde en kaliteli imkanlar doğrultusunda yapılmaktadır. Son yıllarda kullanımı giderek artan yoğuşmalı kombiler, konvansiyonel kombiler dahil olmak üzere tüm kombilerin bakımı ve tamirinde Ariston Ataşehir servisine güvenebilirsiniz.

Kombi bakım işlemleri sayesinde kombinizin verimini arttırmış olursunuz. Kombiye dair tüm parça ve bölümler; kombi bakımı esnasında gözden geçirilmektedir. Bu sayede, kombi sistemlerinin en iyi performansa ulaşması hedeflenmektedir. Elektronik ateşleme kartı, fan motoru, elektronik kontrol kartı, prosestat, yanmayı sağlayan elektrotlar, gaz valfi, sıcak su akışını sağlayan tertibatlar, sıcak su eşanjörü, sirkülasyon pompası, ana eşanjör, termostatlar, ısı emniyet limiti, brülör, anahtarlar ve vanalar gibi tüm parçaların bakım ve temizlikleri özenli bir şekilde yapılmaktadır.

Ariston servis Ataşehir; kombi bakımı sayesinde kombilerin ömrünü arttırmaktadır. Bakım çalışmaları sırasında hiçbir ayrıntının atlanmamasına dikkat edilmektedir. Kombi bakımı ve tamiri sayesinde kullanıcıların kombi konforlarında kesinti yaşanmasının önüne geçilmektedir. Gelişmiş ekipmanlar kullanılmaktadır.


Ataşehir Ariston Servisi

Açık Adresi:Akyazı Cd 46-70 Kayışdağı
34755 Dudullu Osb/Ataşehir/İstanbul
Telefon Numarası:0216 620 95 59
Mesai Saatleri:Pazartesi-Cuma : 08:00 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 18:00

5 Yorum

 • Reply
  Ataşehir Ariston Teknik Servisi | Asosyaller

  […] Ariston Servis Ataşehir iletişim numarası olan 444 14 94 ile sizler de dilediğiniz zaman bu servis adresine […]

 • Reply
  Garantili Ataşehir Ariston Servisi | EsasBilgi.com Bilgi Paylaştıkça Çoğalır

  […] Ariston Servis Ataşehir , çağrı merkezi ekiplerinin olduğu gibi haftanın her günü çalışan bir firma ve İstanbul’un hangi semtinde olursanız olun sizler de bu firmadan yardım alabilirsiniz. Yaygın servis ağlarına güvenen firma kendi çizdiği harita sayesinde adreslere çok daha kısa sürede ulaşabiliyor. […]

 • Reply
  Mustafa

  Daha önce yaşadığımız kötü deneyimlerden dolayı yeni bir çamaşır makinesi almaya karar verdik. Hem fiyatından hem de kalitesinden dolayı Ariston markası bize oldukça cazip gelmişti. Gerçekten de fiyat performans olarak düşünlebilecek markaların başında geliyor. Ancak yakın zamanda makinemiz F15 hatası verdi. Hiç anlamadığım bir şey olduğu için hiç dokunmadan Ariston Servis Ataşehir şubesini aradım. Gelen ekip önemli bir şey olmadığını, sadece borunun tıkandığını söyleyip , boruyu açarak sorunumuzu çözdü.

 • Reply
  Güler

  Uzun zamandır kullandığım Ariston markasına ait T H TNF 9322 OX 456LT A++ NoFrost Çift Kapı Inox model buzdolabımdan geçen hafta sebebini bilmediğim bir şekilde koku gelmeye başladı. İlk başta benim dolapta unutmuş olduğum kokmuş yemeklerden olabileceğini düşünsem de buzdolabını boşaltıp içini temizledikten sonra da koku devam edince Ariston Servis Ataşehir ile iletişime geçtim. Gün içinde gelen ekip koku problemimi parça değişimi bile olmadan 30 dk içerisinde çözdüler.

 • Reply
  Ayşe

  Çamaşır makinemi yıkama sonrası sıkma aşamasına gelince çok gürültülü çalışıyordu. Hatta yerinden fırlıyordu. Ayarlarından baktım bir şey bulamadım. Arıza kaydı yaparak servisi aradım. Servisten gelen personel oldukça ilgiliydi. Tüm detaylara baktılar. Ve sıkma pompasının arızalı olduğunu söylediler. Kısa sürede tamir ettiler. Test ettik herhangi bir sorun yaşamadım.

Görüşünüzü Paylaşın

Call Now ButtonServis Çağır