Beşiktaş ECA Kombi Tamir Servis Merkezi

Farklı sektörlerde ürünü halkın hizmetine sunan birçok firma öncelik olarak diğer firmalar ile arasında rekabet yaratama amacındadır. Bu durumdan insanlar pek fazla faydalanamazlar. Çünkü ürünlerin kalitesi rekabetten dolayı çok alt seviyelere düşmüştür. Bu konu nerdeyse ülkemizde birçok sektörde ortaya çıkmaktadır. Kombi, güneş enerjisi üretim sektöründe de birbirinden farklı markalar halkına kendilerini sevdirmek amacı ile yarış içindedirler.

Ürettikleri ürünlerin rekabetten dolayı kalitesini düşürerek halka ucuz fiyatlara satmaktadırlar. Ama Eca bu ürünlerde rekabet ortamından ayrılarak öncelik olarak müşterilerinin memnuniyetini sağlamak amacı ile ürünlerini son derece kaliteli bir şekilde üretmeyi amaçlamaktadır. Eca markalı ürünleri kullandığınız zaman sizler de ürünlerin kalitesinin farkına kısa sürede varacaksınız.

Tüm ürünler de teknoloji mevcut olduğu için ürünlerin sorun çıkarması her an olabilir. Bu noktada sizlerde ürünü aldığınız yetkili servislerden iyi bir hizmet beklersiniz ama o hizmet bir türlü gelememektedir. ECA Servis yetkili servislerin çıkardığı tüm bu sorunların farkında olup ve çözme amacı ile sizlere hizmet sunmaktadır. 444 78 56 çağrı merkezimizden bizlere ulaşmanız kaliteli hizmeti ilk aşamasıdır.

Ekibimiz daha sonra sizlerin sorun gösteren tüm ürünlerini çok kısa sürede onarmaktadır. Ayrıca Beşiktaş ECA Servisleri ekibimiz sizler için farklı fırsatlarda sunmaktadır. Mesela değiştirdiği yedek parçalarda size 1 yıl garanti fırsatını sadece ekibimiz sunmaktadır. Böyle bir fırsatı başka bir yerde bulamazsınız.

Yorum yapın

Call Now ButtonServis Çağır
Beyaz Eşya Teknisyeni Protherm Servis Servis-al.com Klimacozum.com Kombicozum.com Arizacozum.com Altusservis.net Profilo-servis.com 444 55 45