Ariston Servis Kağıthane

Çok uzun yıllardır hizmet vermekte olan Ariston Servis Kağıthane şubemize daima güvenebilirsiniz. Hayatımızda büyük bir yer kaplayan çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve buzdolabının çok küçük bir arızası bile sizi çok zor bir duruma sokar.

Düzenli şekilde makinelerin bakımının yapılması, makinenin bozulmamasındaki büyük etkenlerdendir. Bazen bilinçsizce kullanılan deterjanlar vs. makinenizin arıza yapmasında büyük bir rol oynar. Su ve zaman gibi birçok şeyden tasarruf etmemizi sağlayan bu makinelerin bozulması normal bir durumdur. Ancak makinelerinize düzenli olarak bakım yaptırırsanız bozulma riskini çok aza indirirsiniz.

Bu makineler arıza yaptığında veya bakıma ihtiyaçları olduğunda pazar günü haricinde her gün ve her zaman size yardımcı olabilecek deneyimli, profesyonel ve başarılı teknik elemanlarımız vardır. Üstelik işçiliğimiz de ve taktığımız yüksek kalite parçalarda size 1 yıl garanti veririz.. Arıza çok büyük değil ise evinizde, büyük ise makinenizi alıp, tamir edip getirir ve kurulumu gerçekleştiririz. Beyaz eşyalarınızın bakımı ve montajı için bir telefon uzağınızdayız. Servisimiz olarak bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.


Kağıthane Ariston Servisi
ADRES :İcabet Sk. 5 Gürsel
34400 Kâğıthane/İstanbul
TELEFON NUMARASI :0850 888 44 55
HİZMET GÜN ve SAATLERİ :HAFTA İÇİ : 08:20 – 20:31
HAFTA SONU : 09:50 – 18:26
Pazar : Gezici (1 Ekip)

“Ariston Servis Kağıthane” üzerine 2 yorum

  1. Evimde kullandığım Ariston marka bulaşık makinesi uzun süredir yıkadığım eşyalarda koku yapıyor. Başta deterjanın yetersiz kalabileceğini düşünüp koyduğum deterjan miktarını arttırdıktan sonra çamaşır suyu da dökmeme rağmen koku geçmedi. Teknik bir arıza olabileceğini düşünüp Ariston Servis Kağıthane şubesini arayıp soruna bakmaları için çağırdım. Gelen ekip sorunu yerinde ve anında çözerek giderden kaynaklanan kokuyu giderdiler.

    Yanıtla
  2. Ariston markasına ait kullanmakta olduğum çamaşır makinem geçen gün çalışırken birden bire gürültü çıkarmaya başladı. Çok rahatsız edici bir şekilde çıkan sesi bir türlü geçmediği için Ariston Servis Kağıthane şubesini aradım ve gelen ekip çamaşır mekinemi götürüp 2 gün sonra tamir edilmiş bir şekilde geri getirerek beni yeni makine arayışına girmekten kurtardılar.

    Yanıtla

Yorum yapın

Servis Çağır
Beyaz Eşya Teknisyeni Protherm Servis Servis-al.com Klimacozum.com Kombicozum.com Arizacozum.com Altusservis.net Profilo-servis.com 444 55 45