Rowenta Süpürge Teknik Servisi 7/24 Hizmetinde

Elektrikli süpürge satın almak isteyenlerin ilk tercihlerinden birisi her zaman Rowenta olmaktadır. Rowenta markasına ait bir elektrik süpürgeniz varsa size en yakın Rowenta Servisi ile iletişime geçmelisiniz.

Rowenta elektrikli süpürge çalışmasını bir anda durdurduğu zaman endişelenmenizi gerektirecek bir durum söz konusu olabilir. Süpürgenin aşırı ısınmaya karşı kendi kendine almış olduğu önlemlerden birisi de çalışmayı durdurmak olmaktadır. Toz torbasının veya haznesinin aşırı dolması halinde makinenin de aşırı ısınmasına rastlanacaktır.

Bu durumda, elektrik süpürgesinin motoru kendini korumak adına çalışmayı bırakır. Bu sorun ile karşılaşanların yapması gereken şeylerden birisi makineyi prizden çıkarmak ve torbasını değiştirmek olacaktır. Ancak, bu işlemin nasıl yapılacağını bilmiyorsanız Küçükçekmece Rowenta Servisi yardımına başvurabilirsiniz.

Elektrikli süpürgenin filtresi ve toz torbası kontrol edilmesine rağmen halen daha çalışmaması söz konusu ise sistemsel bir sorunun varlığından söz edebiliriz. Bu noktada, Rowenta servis kesinlikle aranmalıdır. Bir başka deyişle, kullanıcının kendi kendine yapabileceği bir şey yoktur. Bunun yanı sıra, süpürgenin ıslık sesi çıkarması yine yaşanan sorunlar arasında bulunur. Bu gibi hallerde, ilk olarak makinenin toz hanesi ve toz torbası kontrol edilmelidir.

Toz hanesinin veya torbasının çok fazla dolu olduğu durumlarda makinenin bu tip sesler çıkarmasına rastlanmaktadır. Ayrıca, makinenin herhangi bir bölümünde tıkanıklık da olabilir. Ne yapacağınızı bilmiyorsanız yine Rowenta servis ile iletişime geçmelisiniz.

Yorum yapın

Servis Çağır
Beyaz Eşya Teknisyeni Protherm Servis Servis-al.com Klimacozum.com Kombicozum.com Arizacozum.com Altusservis.net Profilo-servis.com 444 55 45